Can Sigorta Acenteliği

Uğur Mumcu Cd. No : 35 G.O.P Çankaya - Ankara

Can Sigorta Acenteliği

Acente: Can Sigorta Acenteliği

Adres: Uğur Mumcu Cd. No : 35 G.O.P Çankaya - Ankara

Telefon: 0 312 447 11 56 (pbx)

Faks: 0 312 447 11 58

Eposta: info@can-sigorta.com

Web Sitesi: http://www.can-sigorta.com

Acente Hakkında

Can Sigorta Acenteliği, Sigortacılık sektörüne 1989 yılında başlayan Kemal GAZİOĞLU tarafından 04.01.1994 yılında Ankara’da kurulmuştur. Sektördeki değişimleri yakından takip eden şirketimiz Kasko, Trafik, Yangın, Mühendislik branşlarının yanı sıra Sağlık Sigortaları ve Bireysel Emeklilik branşlarında da önemli hizmetlere imza atmıştır.

Halen T.B.M.M, TUSAŞ TAİ, Savunma Sanayi Müsteşarlığı, HEAŞ Sabiha Gökçen Havalanı, MİKES gibi kurumların çalışanlarının tüm Sigorta ve Bireysel Emeklilik ihtiyaçları şirketimizin uzman personelleri tarafından karşılanmaktadır.

AXA Sigorta A.Ş.-Groupama Sigorta A.Ş.-MAPFRE GENEL Sigorta A.Ş.-ING Emeklilik A.Ş.’nin Acenteliklerine sahip olan Can Sigorta Acenteliği piyasa koşullarına bağlı olarak diğer firmaların Acenteliklerine de sahip olma potansiyeline sahiptir.

Müşteri odaklı çalışan Can Sigorta’nın birinci hedefi müşterilerine “koşulsuz hizmet memnuniyet” i yaşatmaktır. Bu ilke ile yoluna devam eden Can Sigorta Acenteliği 2006 yılında bir ilk’e imza atarak T.S.E. tarafından Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi’ne layık görülmüştür.